× Diskuze a fórum o zdravém životním stylu

My máme rádi víno...

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma My máme rádi víno...
Také mám za to, že možná až dvě deci denně vína či jedno pivko je zdraví docela prospěšné (ovšem je to individuální, mně doktor alkohol zakázal úplně) Ale kdyby nezakázal, tak nejraději mám sladké víno, na barvě nezáleží :) nedám dopustit na maďarskou produkci a nejodpornější víno v mém životě bylo víno chilslé (nikdy více!!)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od jerryna
Odpověděl jerryna pro téma My máme rádi víno...
Máme doma rodinné vinařství, takže pro mne je volba jasná ...
Víno piji jak kdy. Přes zimu cca půl flašky týdně, ale přes léto více. Když je po práci ve večerních hodinách, tak si celá rodina sedneme na zahradu, koukáme jak zapadá slunce, pase se náš dobytek a u toho si dáme "deci" až dvě.
V české republice je více kvalitní víno bílé, než červené, takže i zdravější. Mnoho studií uvádí, že by jsme měli vypít deci i denně pro lepší krevní oběh.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od mss
My máme rádi víno... vytvořil uživatel mss
Máte rádi víno? Pijete ho často? Kolik je podle vás ještě zdravé za den/týden/večírek vypít? Nebo máte radši pivo? Nebo tvrdý alkohol? Zastáváte názor, že bílé víno je spíše pro ženy? Které víno máte radši, Červené nebo bílé? Je nějaké víno, které vám opravdu nechutnalo a už byste ho nikdy nedali do pusy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje