× Diskuze a fórum o všem možném

Necítíte se dobře? Příčina problémů je ve vašem těle

Více
#1 od Schwabka
Já se tedy trochu bojím těch projevů, které očistu těla provází. A jestli je tam chlorella, tak to asi nebude nic pro mě - leda bych si na ty 3 měsíce vzala dovolenou a to bohužel nemůžu. Je tam toho opravdu hodně, ale to nemusí být záruka účinnosti. Přest bych to docela vyzkoušela, nebýt tam ta chlorella.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od Helena
Zní to zajímavě, tak jsem hledala co to obsahuje a našla :whistle:
Tymián obecný (Thymus vulgaris), Saturejka zahradní (Satureja hortensis), Černucha setá (Nigella sativa), Hřebíčkovec vonný (Caryophyllus aromaticus), Oman pravý (Inula helenium), Zázvor obecný (Zingiber officinale), Kurkuma setá (Curcuma longa), Ořešák černý (Juglans Nigra),Lecithin, Kelp, Chlorella, Spirulina, Jablečný ocet, Chrom, Extrakt Citrus aurantium (96% Synefrin), Kojugovaná kyselina linolenová (CLA), Extrakt zelené kávy,Extrakt divoké borůvky, Extrakt z hroznů a hroznových semen, Extrakt z malin a malinových semen, Brusinky, Slíva, Trpká višeň, Jahoda, Artyčok, Červená řepa, Brokolice, Květák, Mrkev, Petržel, Špenát, Rajče a dále Svízel syřišťový, Aloe vera, Spirulina, Chlorella a Jód, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans, , Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus

Je tam toho dost, tak to asi nějaký efekt mít bude..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#3 od admin
TRIZONES...

Po několik generací si Horákovi z Třebíče předávají znalosti o bylinkách, které umí vyléčit různé neduhy a bolesti. Veronika Horáková využila praktický přístup v alternativní pomoci lidem a společně se svojí matkou, bylinkářkou, vytvořila přírodní produkt, který pomáhá při zdravotních potížích zvláště u lidí trpící lupénkou, únavou, špatným trávením, problémy s klouby a dalšími chronickými bolestmi, se kterými si klasická medicína neví rady.

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje