×
Diskuze a fórum o dětech
Děti a mrkev
- Koutská
-
- Offline
- Nováček
-
Méně
Více
- Příspěvky: 10
- Obdržená poděkování 2
#1
od Koutská
Odpověděl Koutská pro téma Děti a mrkev
Syn mkrev nesnáší, jakoukoliv, dcera zas miluje syrovou, ale vařen jí nejede. Začal jsem podle kamarádčina receptu vařit vepřové na mrkvi, tam dám vždycky tak minimálně kilo mrkve a po tom se můžou utlouct, protože je to i nasládlé.
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Schwabka
-
- Offline
- SUPER SPECIALISTA
-
#2
od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Děti a mrkev
A co si zavzpomínat na naše dětství? Já jsem jako dítě zeleninu taky nejedla. Vzpomínám si, že ve školní jídelně jsem ve frontě na oběd vždy hlásila, že chci "bez zeleniny!" A hlásili to i děti přede mnou i děti za mnou. Kuchařkám musela zbýt spousta zeleniny
Ale k věci - zkuste mrkvovou šťávu. Když je čerstvá nebo aspoň bio, je moc dobrá


Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
- Elfman
-
Autor tématu
- Offline
- Pokročilý
-
Méně
Více
- Příspěvky: 46
- Obdržená poděkování 0
#3
od Elfman
Děti a mrkev vytvořil uživatel Elfman
Dobrý den, mám typický problém s dětmi a to, že nejí mrkev. Prostě kvůli chuti, ale mě nenapadá, jak jí upravit, aby jí jedli, protože je mi jasné, že je to důležitá potravina, a když jí budou odmítat jíst i v dospělosti, tak to pro ně bude otravné, protože mrkev je i ve vývaru, že... Neměli jste také někdo takové děti? Jak jste to vyřešili?
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.