× Diskuze a fórum o dětech

Jak sladit pracovní kariéru a děti?

Více
#1 od Koutská
Odpověděl Koutská pro téma Jak sladit pracovní kariéru a děti?
Máme to tak, že já pracuju od 8:30 do 17:00, takže obstarávám děti ráno, manžel zase od 6:00 do 14:30, takže pokryje odpoledne. Zatím ten čas mezi řeší babička, protože syn je sice ve škoole, ale dcera je přijatá do školky až od září a mladší syn do jesliček taktéž. Pak už babička nebude potřeba, já děti ráno obstarám a rozvezu, manžel je povyzvedává a večery už budeme mít všichni pohromadě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Jak sladit pracovní kariéru a děti?
Pokud není k dispozici manžel, který nehoní kariéru, sladit to nejde. Je třeba se rozhodnout, zda se věnovat dětem nebo kariéře. Práce z domova u mě nefunguje. Pokud jsem doma, neudělám nic, protože se věnuji dětem. Hlídací babičky jsou super, ale spíš jen tu a tam. Rozhodně není správné, podle mě, že děti jsou přes den ve školce/škole a odpoledne u babičky, aby rodiče mohli pracovat. To si potom lidé děti nemají pořizovat, když se jim nemohou věnovat a kariéra je pro ně přednější.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Ročňová
  • Avatar uživatele Ročňová Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
- #3 od Ročňová
Jak sladit pracovní kariéru a děti? vytvořil uživatel Ročňová
Jak sladit pracovní kariéru a děti?Jde to vůbec dohromady?Základem je mít hodného manžela, který děti ochotně pohlídá nebo mít hlídací babičky. Kariéře je nejlepší se věnovat z domova na živnostenský list. Můžete se tak věnovat dětem i práci a čas si řídit podle svého. Jak toto řešíte vy?
Poslední změna: uživatelem Ročňová.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje