Cvičení navržené pro ženy nastartuje váš organismus. Proč začít právě teď?

Blíží se zima. Přirozenou reakcí našeho těla na toto roční období je zvýšení procenta tělesného tuku. To je však něco, po čem většina žen v žádném případě netouží. Naštěstí je možné chodit do posiloven a cvičit i v tuto nepříliš přívětivou roční dobu. Využijte speciální akce a zkuste promyšlený cvičební plán, který vás dostane blíž k vysněné postavě.

Efektivní půlhodinové cvičení

Celý princip cvičení pro ženy v dámském fitness v Praze spočívá v zapojení všech důležitých svalových skupin. Kruhový trénink dokáže efektivně posílit důležité svaly a zároveň slouží pro větší výdej energie. V praxi to znamená, že budete přímo pálit tukové zásoby a v tu samou chvíli si budete budovat svaly pro větší spalování energie i v klidovém režimu. S využitím vlastní váhy, závaží a posilovacích strojů je toho dosaženo.

Pro začínat zrovna na podzim? Vždyť do léta času dost

Někdo si klade otázku, jestli se vůbec vyplatí začínat na podzim. Pravdou ale je, že se to skutečně vyplatí. Rychleji získáte správné návyky a vybudujete si základy, na kterých budete moci před plavkovou sezónou stavět. Kromě toho cvičení neslouží pouze k hubnutí, ale jedná o přirozené antidepresivum a prevenci celé řady onemocnění. Během třiceti minut, kdy se vám bude věnovat trenérka a budete ze sebe chtít dostat maximum, zapomenete na všechno ostatní.

Speciální akce v podobě týdenního členství zdarma

V sítí dámských fitness center aktuálně probíhá akce na bezplatné 7-denní členství ve fitness. Vyzkoušet ho můžete ve fitness centru v Ostravě či navštívit dámské fitko v Olomouci a jiných městech. Běžná cena jednoho týdne je 590 korun a během těchto 7 dnů můžete jít cvičit tolikrát, kolikrát jen budete chtít. Po celou dobu se vám bude věnovat trenérka, která vám vysvětlí, jak máte správně postupovat a cvičit pro maximální efektivitu a výsledky.

 

 

Čaje