Zkuste mezi pravidelné rituály, než se uložíte ke spánku, zařadit i sklenku dobrého vína. Rčení, že víno prospívá zdraví, v tomto případě opravdu není jen plané mluvení do větru. Potom už zbývá jen vyčistit zuby… a popřát si dobrou noc!


Víno CONDURANGO® chutí připomíná portské a je vynikajícím nápojem podporující správné zažívání. Víno se vyrábí dle originální receptury už od roku 1897 a bylo oblíbeným nápojem už našich babiček a dědečků. Tajemstvím nápoje je jihoamerická popínavá liána Marsdenia Condurango, která roste na svazích And v Peru, Ekvádoru a Kolumbii. Od dávných dob se používá na žaludeční a zažívací obtíže, snižuje nevolnost, zvyšuje chuť k jídlu, zvyšuje vylučování žluči a snižuje nadýmání.9366 herbadent condurango copy

Tradiční železité víno MALTOFERROCHIN® obsahuje extrakt z chinovníku lékařského a ionty železa. Díky tomu je už 117 let oblíbeným bojovníkem proti stresu, únavě a vyčerpání – dostatek železa v organismu je klíčem k lepší funkci imunitního systému. Recept na výrobu je století neměnný a nápoj zraje v klasických dubových sudech.

9365 herbadent maltoferrochin copy

 


HERBADENT® bylinná zubní pasta s fluorem čistí zuby od zubního plaku a současně pečuje o dásně a sliznice dutiny ústní. Účinky čištění posiluje extrakt ze 7 léčivých bylin, pasta navíc neobsahuje žádná chemická pěnidla SLS, které zvyšují výskyt aftů. Je vhodná i při projevech parodontózy.

9362 herbadent pasta bylinna2


HERBADENT® zubní kartáčky jsou vyvinuty podle moderních trendů v péči o zuby a dásně a mají prvotřídní vlákna DuPont®. Kartáček s jemnými vlákny je vhodný pro každodenní použití nejen pro citlivé dásně, jeho ještě jemnější kolega umožňuje čištění i při zvýšené citlivosti dásní a zubů, při zánětech, krvácení dásní nebo parodontóze. Oba druhy kartáčků při správné technice čištění dokonale odstraní z povrchu zubní skloviny bakteriální plak a částečně vyčistí též mezizubní prostory. K dispozici jsou ve čtyřech barevných variantách.

9364 herbadent kartacky jemny

14716 spravny recept herbadent

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

 

Čaje