Čistička a osvěžovač vzduchu  Cleanaer™

Iontová čistička a osvěžovač vzduchu CleanaerTM je vhodná do všech obytných prostor se zvýšenou prašností a zejména pak pro alergiky. Pracuje na principu elektrostaticky generovaných iontů, které na sebe váží prachové a jiné škodlivé částice. Zbavují tak ovzduší nejen alergenů, ale také bakterií a virů.

Proč právě čistička vzduchu CleanaerTM?

Dle testů čistička a osvěžovač vzduchu CleanaerTM vyčistí až 99,9% chřipkových virů. Zařízení je testováno podle normy EN 14476:2007-02 proti chřipkovému viru typu A H1N1. Čistička obsahuje speciální kapalnou náplň. Podobnou naleznete v inhalátorech pro astmatiky. Výhodou je velmi příznivá pořizovací cena, malé rozměry (pouhých 21cm), minimální energetická náročnost, je napájena párem baterií AA, které jsou součástí balení. Nevytváří ozón.

Kromě redukce počtu mikročástic v ovzduší také zbavuje prostory nepříjemného zápachu, například z cigaretového kouře nebo při vaření. Pročistí prostory o velikosti až 150m3. Další výhodou čističky je její naprostá nehlučnost a rychlost se kterou pročistí celou místnost a to i v případě, kdy ne zcela těsní okna nebo dveře. vzduch vyčistí i v případě pootevřeného okna.

Náplň do čističky je k dostání v několika variantách, například s vůní levandule, antiseptická nebo jemně parfémovaná.

Tato čistička byla oceněna britskou nadací pro alergiky a astma.

Pro koho je určena?

Pořídit by si jí měli především alergici a astmatici. Určitě jí využijí maminky s malými dětmi nebo lidé trpící často na záněty horních i dolních dýchacích cest, stejně tak lidé trpící chronickou obstrukční chorobou plicní či emfyzémem.

cleanaer naplne

Kde čističku a osvěžovač vzduchu CleanaerTM zakoupit?

Nejsnažší a nejrychleší cesta k zakoupení nové čističky je v internetovém obchodě Dýchám zdravě. Zde si také vyberete z bohatého příslušenství a nezanedbatelný je jistě i bezvadný zákaznický servis.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje