Bactoral

Bactoral obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která inhibuje růst bakterie Streptococcus pyogenes, která vyvolává bakteriální záněty horních dýchacích cest, faryngu, mandlí a středního ucha. Mnozí z nás znají probiotika, která se většinou užívají při průjmech, nejčastěji pak při průjmech zpsobených užíváním širokospektrých antibiotik. Bactoral je však probiotikum orální, bakterie osidlují dutinu ústní a horní cesty dýchací.

 

Také zamezuje růstu najen bakcakterií  Haemophilus influenzaeStreptococcus pneumoniae, ale i dalších, které nás napadají při banálním  nachlazení, ze kterého se můze stát závažné onemocnění. Způsobují infekce dutiny ústní a akutní zánět středního ucha často doprovázené zápachem z úst.

Kdy je vhodné užívat Bactoral?

  • záněty středního ucha
  • bolesti v krku
  • afty, parodontóza, povlak jazyka, zápachu z úst
  • již jako prevence proti opakovaným zánětům a infekcím v dutině ústní a krku

Mnohé studie prokazují, že Bactoral osidluje horní část dýchacích cest dětí již 3 dny po prvním podání a přetrvává 32 dní po vysazení.

Užívání

1 tableta denně, vycucat nejlépe před spaním. Užívá se po jídle.  Po užití nejíst a nepít. Při akutní infekci 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).

Složení

Streptococcus salivarius K12 ( 1 miliarda), maltodextrin (plnivo), talek (klouzadlo) stearan hořečnatý (látka protispékavá).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Log in to comment


Avatar uživatele kiki
kiki odpověděl/a na téma: #2
Vůbec jsem nevěděla, že taková probiotika jsou, vždycky jsem si myslela, že jsou jen ta střevní. Nakoupila jsem a ono to opravdu funguje, tedy pokud to není placebo, ale lékarnice to neznala, tak mi prodala pro děti dvoje jiná drahá střevní probiotika, takže to vyšlo až napotřetí :)