Bactoral

Bactoral obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která inhibuje růst bakterie Streptococcus pyogenes, která vyvolává bakteriální záněty horních dýchacích cest, faryngu, mandlí a středního ucha. Mnozí z nás znají probiotika, která se většinou užívají při průjmech, nejčastěji pak při průjmech zpsobených užíváním širokospektrých antibiotik. Bactoral je však probiotikum orální, bakterie osidlují dutinu ústní a horní cesty dýchací.

Také zamezuje růstu najen bakcakterií  Haemophilus influenzaeStreptococcus pneumoniae, ale i dalších, které nás napadají při banálním  nachlazení, ze kterého se můze stát závažné onemocnění. Způsobují infekce dutiny ústní a akutní zánět středního ucha často doprovázené zápachem z úst.

Kde BACTORAL koupit? Na LIFESTAR.CZ

 

Kdy je vhodné užívat Bactoral?

  • záněty středního ucha
  • bolesti v krku
  • afty, parodontóza, povlak jazyka, zápachu z úst
  • již jako prevence proti opakovaným zánětům a infekcím v dutině ústní a krku

Mnohé studie prokazují, že Bactoral osidluje horní část dýchacích cest dětí již 3 dny po prvním podání a přetrvává 32 dní po vysazení.

Užívání

1 tableta denně, vycucat nejlépe před spaním. Užívá se po jídle.  Po užití nejíst a nepít. Při akutní infekci 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).

Složení

Streptococcus salivarius K12 ( 1 miliarda), maltodextrin (plnivo), talek (klouzadlo) stearan hořečnatý (látka protispékavá).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Zdroj: Batoral - Probiotics and oral health: A systematic review.

Kde BACTORAL koupit? Na LIFESTAR.CZ

 

Log in to comment


Avatar uživatele kiki
kiki odpověděl/a na téma: #2
Vůbec jsem nevěděla, že taková probiotika jsou, vždycky jsem si myslela, že jsou jen ta střevní. Nakoupila jsem a ono to opravdu funguje, tedy pokud to není placebo, ale lékarnice to neznala, tak mi prodala pro děti dvoje jiná drahá střevní probiotika, takže to vyšlo až napotřetí :)
Avatar uživatele kiki
kiki odpověděl/a na téma: #3
Batoral jsem neznala, myslela jsem, že probiotika jsou jen do střev, ale Bactoral nám zachránil dovolenou...myslim..:) něco na nás lezlo, nasadili jsme ho a do dvou dnů klid a ostatní s námi na horách to odstonali a o Bactoral nás i prosili..žeby placebo?
Avatar uživatele Alena
Alena odpověděl/a na téma: #4
Já mohu Bactoral jen doporučit, z www.lifestar.cz mi přišel poštou až domu o dost levněji a snad to nebylo placebo, ale úleva rychlá...
Avatar uživatele Alena
Alena odpověděl/a na téma: #5
Stejně ale nechápu, jak ten Bactoral funguje