10 tipů pro silnější a déle trvající erekci

Většina mužů se někdy zabývá otázkou, jak zlepšit erekci. Na internetu najdete spoustu tipů a zaručeně „fungující“ triky. Skutečnost je taková, že každý je obdařený (nebo možná prokletý) tím, co dostal, a měl by se s tím spokojit. Menší změny k lepšímu však jsou možné. S těmito tipy můžete být na příští sex připraveni.

1. Zdravé jídlo

Jedním z klíčů k dobré erekci je zdravá strava. Před sexem vynechejte smažené věci nebo tuky. Naopak si dejte středomořskou stravu, zdravé tuky a potraviny, které jsou dobré pro srdce.

2. Správná pozice

Misionář je možná nejčastější, ale nikoliv nejlepší. Experimentujte a zkoušejte různé věci. Obecně platí, že je lepší, když jste nahoře. Můžete tím totiž využít gravitace, která vám pomůže přivést dostatek krve do penisu.

3. Duševní klid

Stres a úzkost erekci neprospívají. Vedou k vyššímu krevnímu tlaku a cholesterolu, které způsobují srdeční nemoci a zužují cesty, kterými do penisu proudí krev.

4. Přehnaná masturbace

Co dodat, ani váš penis není neúnavný. Pokud víte, že se schyluje k možnosti sexu, raději jej nechte odpočnout.

5. Omezení počítače a mobilu

Možná vás to překvapuje, ale existují studie na to, že smartphony v kapse škodí schopnosti reprodukce. Notebook na klíně taky není úplně dobrá věc, teplo erekci vadí.

6. Léky s vedlejšími účinky

Léky na některé onemocnění (deprese, sociální fobie, úzkost, …) jsou v dnešní době docela běžnou záležitostí. Bohužel mají velmi špatný vliv na erekci a často vedou k erektilním dysfunkcím. Proberte to s lékařem.

7. Čištění zubů

Ne, neťukejte si na čelo. Vědci objevili vztah mezi onemocněními dásní a poruchami erekce. Dásně jsou totiž spojené se srdečními problémy, takže se pak objevují potíže s průtokem krve. Správná dentální hygiena může zachránit váš postelový život!

8. Cvičení a pohyb

Pohyb je dobrý pro celé tělo, pomůže vám k lepší postavě, která zvýší sebevědomí a tím i váš sex appeal. Pro erekci jsou obzvlášť dobré břišní cviky.

9. Alkohol a cigarety

Ani s jedním nešvarem byste to neměli přehánět. Kouření zapříčiňuje špatný krevní oběh a alkohol ochromuje penis.

10. Pomoc bez námahy

Všechny výše uvedené tipy stojí námahu a sebeodříkání. Chcete-li vědět, jak zlepšit erekci bez námahy, máme pro vás závěrečnou radu. Pořiďte si doplněk stravy, který funguje zaručeně. Nemusí to být rovnou drahá Viagra, existuje několik cenově přijatelnějších variant s obsahem stejných látek. Jedná se například o produkty Kamagra.

Log in to comment


Avatar uživatele Rážková
Rážková odpověděl/a na téma: #2
Píšu z profilu své ženy, nedá mi to sem nenapsat. Sám jsem se začal potýkat s problémem s erekcí, penis mi začal ochabovat v nejméně chtěných chvílích. V lékárně jsem se teda po nějaké době "hecnul" a koupil si Arginmax. A fakt dobře jsem udělal. Arginmax již beru několik let a penis stojí a je tvrdý zase, tak jako býval dříve. Doporučuju.
Avatar uživatele PavelV
PavelV odpověděl/a na téma: #3
Já osobně s Arginmaxem nemám dobrou zkušenost, jelikož jsou dnes výkonnější produkty, které nemusíte brát doživotně a erekci budete mít jako mladík. Výborná recenze k Arginmaxu je tady dokonalaerekce.cz/arginmax-forte-pro-lepsi-erekci opravdu jediná, pravdivá recenze k produktu ,