× Diskuze a fórum o zdravém životním stylu

Obrácená strana BIO potravin

Více
#1 od manufaktura
manufaktura odpvěděl/a: Obrácená strana BIO potravin

Schwabka napsal: To je pravda, je třeba si uvědomit i druhou stránku věci. Vše má svá pro a proti. To je potom asi pohroma pro ty biochovatele, když se jim zvířata takto nakazí Ale pokud to ví, tak by samozřejmě neměly produkty z nich prodávat.


Je pravda, že všechno má svoje pro i proti a je na chovatelích nebo pěstitelích, jak se dokáží vypořádat s různými škůdci tak, aby to bylo ještě v rámci BIO kvality.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
#2 od Schwabka
Schwabka odpvěděl/a: Obrácená strana BIO potravin
To je pravda, je třeba si uvědomit i druhou stránku věci. Vše má svá pro a proti. To je potom asi pohroma pro ty biochovatele, když se jim zvířata takto nakazí Ale pokud to ví, tak by samozřejmě neměly produkty z nich prodávat.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

  • marjenka
  • Avatar uživatele marjenka Topic Author
  • Offline
  • SUPER SPECIALISTA
  • SUPER SPECIALISTA
Více
#3 od marjenka
marjenka created the topic: Obrácená strana BIO potravin
BIO potraviny jsou sice považované za zdravější, ale je dobré si uvědomit, že chemie má někdy v pěstování a chování i svůj význam. Tak třeba když chemie může zničit špatné organismy, bakterie a nebo škůdce, co přenášejí i lidské onemocnění. Třeba teď je větší výskyt jakéhosi parazita v chovu prasat. Klasická farma je zničí, ale ta BIO ne. Takže je dobré si uvědomit i toto.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.