× Diskuze a fórum o zdravém životním stylu

Kancelářská židle x míč na sezení

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Kancelářská židle x míč na sezení
Ano, také jsem tu informaci zachytila, že by míč měl pomáhat při vyrovnávání páteře, ale já bych to nechtěla. Ale třeba známá ho má, a je docela spokojená, i když taky na něm nemůže sedět pořád. mně tyhle měkké věci vadí. Třeba i při cvičení, jednou z pomůcek je takový ten polonafouklý míč a různě se na něm poposedává a polehává a prý jak je to dobré na páteř, mně z toho bylo zle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Elfman
  • Avatar uživatele Elfman Autor tématu
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
Více
#2 od Elfman
Odpověděl Elfman pro téma Kancelářská židle x míč na sezení
To asi jo, no... Jednu dobu de ten míč hodně propagoval, že je to super na srovnání páteře a všelijaký věci, ale já nevím, no... Ale věřím, že do může být dost nepohodlné :/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Kancelářská židle x míč na sezení
Na gymnastickém míči jsem párkrát seděla a byl mi extrémně nepohodlný. Neumím si představit, že bych na něm seděla celý den. Nejradši mám úplně obyčejné židle, co nejsou na kolečkách a mají pevnou opěru. Úplně nesnáším, když si sednu do židle, chci se opřít a ono se to zhoupne a ještě to kousek popojede. Čím víc "vychytávek", tím je mi to méně pohodlné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Elfman
  • Avatar uživatele Elfman Autor tématu
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
Více
#4 od Elfman
Kancelářská židle x míč na sezení vytvořil uživatel Elfman
Dobrý den,
jsem "kancelářská krysa", takže řeším takové ty otázky, jak si co nejméně ničit zdraví. Přemýšlela jsem o gymnastickém míči místo židle, ale nevím, jestli to skutečně pomáhá, nebo jestli nepořídit nějakou židli, která je na takové dlouhé sezení upravená, takové ty speciální. Ta se mi zdá ale až moc drahá. Díky za jakýkoliv názor :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje