× Diskuze a fórum o volném čase

Geocaching

Více
#1 od Alena
Alena odpvěděl/a: Geocaching
Přemýšlím, že s tím začnu, přijde mi to fajn, nevíte o nějakém webu kde se dají sehnat pěkné informace?

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
#2 od Ludmila K
Ludmila K odpvěděl/a: Geocaching

Kuba napsal: Provozujete tady někdo geocaching?

Kdybych měla s kým, taky bych ráda chodila, nechtěl by někdo se mnou chodit hledat? Bydlím kousek od Hřenska.

Více
#3 od Schwabka
Schwabka odpvěděl/a: Geocaching
Já to taky nezkusila a ani to zatím nemám v plánu. Ještě mi nikdo vlastně pořádně nevysvětlil (asi jsem natvrdlá), co vlastně je to ta keška a ty poklady. V čem vlastně spočívá hlavní smysl této aktivity a co je na tom tak zajímavého, že to láká tolik lidí - to já pořád ne a ne pochopit.

Více
#4 od Charlotta
Charlotta odpvěděl/a: Geocaching
Ne, neprovozuju. Ještě nikdy jsem to nezkusila. I když by se mi to možná líbilo. Znám lidi, kteří geocaching milují a pořád hledají nějaké kešky, třeba se taky někdy pokusím nějakou najít, ale zatím jsem se do toho nepustila. Možná až najdu nějaký ten „poklad“ , chytne mě to natolik, že po nich budu i pátrat.

Více
#5 od manufaktura
manufaktura odpvěděl/a: Geocaching

Schwabka napsal:

marjenka napsal: . Ale ono to je asi spíš pro kluky taková romantika, že hledáš něco, co tam někdo schoval a dáš tam něco svého.

Tos na to kápla! To je fakt, to bude tím. Protože všechny lidi, které znám, co toto provozují, jsou mužského pohlaví. Tak už to chápu, proč mě to až tak nebere :)

Souhlasím s tebou, že je to taková mužská záležitost, ti muži jsou takové hračičky i v dospělém věku a baví je objevovat různé věcičky, i když jsou to v tomto případě takové maličkosti, tak z toho mají radost.

Více
#6 od Schwabka

marjenka napsal: . Ale ono to je asi spíš pro kluky taková romantika, že hledáš něco, co tam někdo schoval a dáš tam něco svého.

Tos na to kápla! To je fakt, to bude tím. Protože všechny lidi, které znám, co toto provozují, jsou mužského pohlaví. Tak už to chápu, proč mě to až tak nebere :)

Více
#7 od marjenka
marjenka odpvěděl/a: Geocaching

manufaktura napsal: Taky někdy chodíme s dětmi po přírodě a soustředíme se na to najít kešku, ale že bysme chodili pravidelně, to se říct nedá. Spíš se snažíme jít tam, kde víme, že to bude děti zajímat a kde jsou nějaká zajímavá místa a akce pro děti. Ale až budou děti větší, tak bychom to mohli zkusit.

Je fakt, že pro děti je to takové zajímavější, když někam jdou a něco najdou, je to taková hra na poklad, že? A když to najdou, tak to může být jenom maličkost a potěší je to. A nosíte si potom také své dárečky, co tam na oplátku dáváte?

Více
#8 od marjenka
marjenka odpvěděl/a: Geocaching

Schwabka napsal: Já nějak ne. Co na tom všichni mají? Tuto otázku si pořád kladu. Nějak pořádně nemůžu přijít na to, o co vlastně v tom geocachingu jde. Po zajímavých místech chodím pořád, ale vybírám si je podle něčeho jiného než podle toho kde je keška. Možná to bude tím. Když se tedy ta keška najde, tak za to člověk něco získá? Nebo co je smyslem?

Taky provozuju radši turistiku, protože je mi někde hezky a podívám se na nové krásy naší vlasti a do přírody někam, kde jsem ještě nikdy nebyla. Ale ono to je asi spíš pro kluky taková romantika, že hledáš něco, co tam někdo schoval a dáš tam něco svého.

Více
#9 od Schwabka
Já nějak ne. Co na tom všichni mají? Tuto otázku si pořád kladu. Nějak pořádně nemůžu přijít na to, o co vlastně v tom geocachingu jde. Po zajímavých místech chodím pořád, ale vybírám si je podle něčeho jiného než podle toho kde je keška. Možná to bude tím. Když se tedy ta keška najde, tak za to člověk něco získá? Nebo co je smyslem?

Více
#10 od manufaktura
manufaktura odpvěděl/a: Geocaching
Taky někdy chodíme s dětmi po přírodě a soustředíme se na to najít kešku, ale že bysme chodili pravidelně, to se říct nedá. Spíš se snažíme jít tam, kde víme, že to bude děti zajímat a kde jsou nějaká zajímavá místa a akce pro děti. Ale až budou děti větší, tak bychom to mohli zkusit.

Více
#11 od Karel3
Karel3 odpvěděl/a: Geocaching
Ahoj, já ano, rád chodím do přírody, ale zajímevé je třeba i hledat kešky v Praze:)

• Kuba
  • Avatar uživatele Kuba Topic Author
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
#12 od Kuba
Kuba created the topic: Geocaching
Provozujete tady někdo geocaching?