× Diskuze o nemocech

Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?

Více
#1 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
Děkuji za rozšíření obzorů, to jsem nevěděla a ni netušila. Ale je dobré, že i porodu dítěte jste se mohla vzdát těch prášků, které jsou za každé okolnosti nepříjemné. To, co vám na jednu stranu pomůže, to zase poranit a ničit další orgány. Takže je výborné, že se na ně nemusíte vázat. Měříte si občas tlak doma, nebo u sestry lékaře?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
No, říkal mi to doktor, tak to asi pravda bude. Taky jsem se dost lekla, ale když jsem začala brát ty prášky, tak se to ustálilo a už jsem se bát nemusela. Ne, po porodu jsem je vysadila. Teda, v nemocnici mi pořád měřili tlak, ale protože to bylo dobré, tak mi to vysadili a od té doby, tak doufám, že se to snad nevrátí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
Opravdu by nenarozené děti mohly dostat infarkt v těle matky, která trpí hypertenzí? To jsou zajímavé věci, které jsou dost zásadní. To se opravdu vyplatí raději posouchat lékaře a dané léky na vysoký tlak brát. A po těhotenství se vám krevní tlak opět snížil, nebo berete léky dál?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
Vysoký tlak jsme měla, když jsem čekala děti, a to mi dávali léky až do konce těhotenství, nemohla jsem to vysadit, protože hrozilo, že by potom oba mohli dostat infarkt. Fakt bych počkala, až co poví doktor, ke kterému chodíš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
Při vysokém tlaku je prý nejlepší pravidelný pohyb, ale nikoliv na vrcholové úrovni, spíš taková zlatá střední cesta. A pak na něj také pomáhají potraviny, jsou to banány, česnek, sója, obilné vločky a také šťáva z čevené řepy smíchaná s medem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Vysoký krevní tlak, mohu již vysadit léky?
Určitě sama od sebe nevysazujte léky. I pokud se teď krevní tlak, tak to neznamená, že se ustálil sám osobě, jenom to, že léky zabraly a drží ho na určité úrovni. A pokud by mohlo dojít k vysazování, tak určitě za souhlasu lékaře, který vám léky předepsal, protože to je pro něj důležitý fakt.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od admin
Dobrý den, v žádném případě ne, toto je stav, které chtělo být dosaženo. Pokud by jste léky vsadil, vysoký tlak by se vám pravděpodobně opět vrátil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kuba
  • Avatar uživatele Kuba Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
#8 od Kuba
Dobrý den, léčím se vysokým krevním tlakem, užívám Prestarium neo combi. Užívám jej již rok a poslední dobou mám tlak doma měřený 125/70. Mohu již tedy léky vysadit? Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje