× Diskuze o nemocech

Komplikace cukrovky

Více
#1 od manufaktura
manufaktura odpvěděl/a: Komplikace cukrovky

marjenka napsal: Já nejsem na homeopatika vůbdc zvyklá jako, ale to je ta stará generace, ale co jsem slyšela holky v práci, tak to zkoušejí a některé to pomůže a některé zase ne. Asi fakt závisí i na to, kdo to poradí a jak ti při tom pomáhají. Takže držím palce, ať to zvládnete a ať tatínka donutíte nekouřit.

Ano, je pravda, že každý má na homeopatii svůj názor, podle toho, zda mu pomohla, nebo nepomohla. a znám pár lidí, kteří jim bezemezně věří a jsou ochotni za tu rozředěnou vodu zapaltit stovkové položky.

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
#2 od marjenka
marjenka odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
Já nejsem na homeopatika vůbdc zvyklá jako, ale to je ta stará generace, ale co jsem slyšela holky v práci, tak to zkoušejí a některé to pomůže a některé zase ne. Asi fakt závisí i na to, kdo to poradí a jak ti při tom pomáhají. Takže držím palce, ať to zvládnete a ať tatínka donutíte nekouřit.

Více
#3 od manufaktura
Tak to máte dobré, že máte někoho, kdo vám radí a komu věříte. A snad vám ta homeopatika pod odborným vedením i pomáhají. Ale já žádného v dohledu nemám, nebo aspoň o něm nevím a názor na homeopatika mám špatný. Určitě je kouření prvním stupněm ke zdravému životnímu stylu.

Více
#4 od Schwabka
Schwabka odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
Co se týká homeopatik, tak jsem je jednou zkusila na chřipku a krásně mi to pomohlo. Homeopatie je účinná, pokud se člověk dostane do rukou odborníka. A toho je asi dost těžké poznat. Ale homeopatika z obyč lékárny asi nebudou to pravé ořechové. V případě cukrovky bych se držela rady lékařů a přestala kouřit. To rozhodně.

Více
#5 od marjenka
marjenka odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
Tak s cukrovkou ať si nezahrává, máme ji v rodině a vidět ty konce je fakt hrozné. Takže jestli už ji teda má, ať hned přestane kouřit, ať tu dietu drží. Čím dřív si na ni jako zvykne, tak tím to bude pro něho lepší a jestli má brát nějaké tabletky nebo si píchat inzulít, tak ať to dělá. Jinak bude mít problémy s očima, s ledvinama, slinivkou.

Více
#6 od manufaktura
Sama homeopatikům teda nevěřím, párkrát jsem je použila, ale nikdy nepomohly. Ani mně, ani mým dětem, takže nemám důvod jim věřit. Navíc když je malé množství účinné látky namícháno do vody, takže je silně rozředěná, tak asi nemůže být moc účinná.

Více
#7 od manufaktura
Nechci vás strašit, ale ať nebere cukrovku na lehkou váhu. Ať opravdu dodržuje rady lékařů, protože by mohl mít časem problémy s očima, s tím, že mu začnou odumírat končetiny - tzv. černá noha. Moje babička měla stařečkou cukrovku a brala to na lehkou váhu, vzali jí nohu a pak nedávno poté zemřela. Zkuste si s ním promluvit.

Více
#8 od Alena
Alena odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
Homeopatika na cukrovku? A jsou homeopatika vůbec k něčemu?

Více
#9 od roogis2
roogis2 odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
to se žene do pěkného maléru, chce to dodržovat vše co mu doporučují doktoři, případně doplnit nějaké homeopatika s tím nemám zkušenost

Více
#10 od Purple
Purple odpvěděl/a: Komplikace cukrovky
Ateroskleroza, bércové vředy, infarkt, postižení ledvin...

• Denisa
  • Avatar uživatele Denisa Topic Author
  • Návštěvník
  • Návštěvník
#11 od Denisa
Denisa created the topic: Komplikace cukrovky
Dobrý den, chtěla bych se optat na komplikace cukrovky. Tatínkovi byla zjištěna a byla mu doporučena dieta, tu však nedodržuje a ještě k tomu silný kuřák, děkuji